Ofte stilte spørgsmål

Akut booking

Vi har næsten altid akutte tider til rådighed. For at se tider der er tilrådighed, kan du gå ind online på www.bettertreatment.dk/bookdintid, eller blot ringe ind på 61333472

Aflyse tid

For at aflyse en tid, bedes du sende en mail til info@bettertreatment.dk.

Du er også velkommen til at ringe ind på 61333472.

Kan jeg bruge min henvisning hos jer?

Ja det kan du godt. Henvisningen er et kommunikations redskab mellem din behandler og egen læge. Da vi er en specialiseret smerteklinik, ændre det ikke på priserne. Du kan få et overblik af vores priser på https://www.bettertreatment.dk/priser

Hvem skal jeg booke tid hos?

Vores behandlere har specialiseret sig, så du kan få den bedst mulige hjælp. Du kan få et overblik over hvilken behandler du skal vælge her.

Personlig kontakt med din behandler

Vores behandlere har utrolig travlt i løbet af hverdagen, så de har ikke altid tid til at besvare spørgsmål i løbet af dagen. Du er altid velkommen til at sende dem en mail. 

Aske Holm-Jensen - Kiropraktor - Ahj@bettertreatment.dk

Philip Benn Have - Kiropraktor - Pbh@bettertreatment.dk

Marc Vadsager Andersen - Fysioterapeut - Mva@bettertreatment.dk

Jeppe Rudfeld - Fysioterapeut - Jgr@bettertreatment.dk

Benedicte Balsløv - Fysioterapeut - Bb@bettertreatment.dk

Simon Svanemose - Fysioterapeut - Ssv@bettertreatment.dk

Anne-Mette Madesn (på barsel) - Fysioterapeut - Amm@bettertreatment.dk

Har du andre spørgsmål?

Hvis du har andre spørgsmål, er du altid velkommen til at stille dem i vores chat. Her vil en af vores fysioterapeuter svare hurtigst muligt. Du kan evt. efterlade dine kontakt informationer, så kan vi altid komme i kontakt med dig, hvis du ikke er på vores hjemmeside mere. 

Find vej